برنامه ریلکس شو

ریلکس شو – برنامه اندرویدی سلامت روان

اپلیکیشنی برای لمس آرامش

ریلکس شو - برنامه اندرویدی سلامت روان

ریلکس شو – برنامه اندرویدی سلامت روان

هر انسانی لایق خوشحال بودن است ، لایق اینکه زندگی موفقی داشته باشد و از همه مهمتر لحظه لحظه زندگیش را با آرامش خاطر سپری کند ، اپ ریلکس شو ابزاری است که قطعا می تواند شما را به چیزی که لایقش هستید نزدیکتر کند – آرامش ذهن و آرامش جسم که در نتیجه آن بهتر فکر خواهید کرد و زمانی که بهتر فکر کنید بهتر می توانید تصمیم بگیرید و زمانی که تصمیمات بهتری بگیرید زندگی موفق تری خواهید داشت.

 

 

ریلکس شو شامل چه بخش هایی است؟

سلامت روان ، ابزاری جهت تست و خود آزمایی سلامت روان کاربر ، امکان مدیریت و غلبه بر مشکلات ذهنی و روحی با استفاده از استراتژی و تکنیک های شخصی که همگی درعلم روانشناسی امروز تائید شده و روانپزشک ها در حال استفاده از این تکنیک ها می باشند.

بخش مربوط به سلامت روان شامل بخش های مدیریت استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس فکری-عملی اجباری ، بی خوابی و هراس می باشد که به صورت کلی هر بخش نیز شامل خود آزمایی ، ابزار مدیریت مشکل ، اطلاعات بیشتر درباره هر کدام ، نحوه غلبه بر آن و کمک کردن به دوست یا فرزندی  که چنین مشکلی داشته باشد، است.Stress disorder, PTSD, Anxiety disorder,Phobia,Insomnia, depressive disorder, Obsessive–compulsive disorder (OCD)

طبیعت، هر انسانی با طبیعت آرام می شود ، زندگی روزمره در شهرها و درگیر زندگی ماشینی شدن ممکن است ما را از این نعمت دور کرده باشد ، با استفاده از بخش طبیعت، می توانید برای ساعت ها به مناظر زنده و فوق العاده چشم نواز طبیعت خیره شوید ، به صدای آرامش بخش محیط گوش دهید و آرامش را به جسم خود هدیه دهید.

دفترچه خاطرات ، با استفاده از این ابزار می توانید خاطرات روزانه خود را بنویسید و یا در طی روز، یادداشت برداری کنید. خاطره نویسی یک راه بسیار خوب و شناخته شده برای مقابله با استرس ، اضطراب ، وسواس ، افسردگی ، ترس و فوبیا می باشد. خاطره نویسیباعث می شود که افکار به نوشته تبدیل شود و اینکار باعث درک بیشتر فرد از مشکلات یا موفقیت هایی که در طول روز داشته می کند. همچنین ابزار یادداشت برداری نیز در دسترس شماست تا نگرانی ها ، افکار یا مواردی که در طول روز نیاز دارید یادداشت کنید را در خود جای دهد.

مثبت نگری ، این بخش شامل چندین نکته در جهت تغییر فکر و عادت های انسان از منفی نگری به سمت مثبت اندیشی می باشد.

سلامت ، بخش سلامت به صورت کلی شامل تمرین های روزانه ای است که به فرد کمک می کند تا آرام شود. تمرین عمیق نفس کشیدن و تمرین یوگا ، دو ابزار بخش سلامت هستند که می توانند شما را از استرس و اضطراب دور نگه دارند و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند.

یادآوری ، خیلی از استرس ها و اضطراب هایی که در زندگی دارید بخاطر زمان بوجود می آید ، همچنین اگر می خواهید فردا ، موفق تر از فردی که امروز هستید باشید باید یاد بگیرید چطور زمان خود را مدیریت کنید ، در این بخش ابزارهایی برای تبدیل کردن گوشی شما به یک دستگاه یادآوری روزانه، قرار داده شده است ، فقط کافی است برای کارها و اهداف روزانه خود یک ساعت مشخص تنظیم کنید تا هر روز سر آن ساعت به شما اطلاع رسانی کند.

خواب ، خواب یکی از مهمترین بخش های زندگی روزانه انسان است ، یک خواب خوب می تواند انسان را هر روز سرحال و پر انرژی و انگیزه نگه دارد. نویز سفید ، موزیک های آرامشبخش و داستان های الهام بخش کوتاه ، قسمت های این بخش می باشد که با گوش کردن به این صداها قبل از خواب ، ذهن و جسم خود را آرام کنید تا خواب بهتری را تجربه کنید.

سخنان بزرگان ، در جهت رسیدن به موفقیت می توانید از انسان هایی کمک بگیرید که قبلا به این مهم دست پیدا کرده اند، با استفاده از سخنان بزرگان ، الهام بگیرید ، در خود انگیزه ایجاد کنید و فکر و ذهن خود را در مسیر بهتری قرار دهید.

امیدواریم تا استفاده از این برنامه برای شما مفید واقع شود. تک تک نظرات سازنده شما در این صفحه ، صفحه سایت ریلکس شو و ایمیل هایی که برای ما می فرستید را خواهیم خواند و حمایت شما باعث دلگرمی بیشتر ما برای ادامه ساخت این برنامه می باشد. با ما در تماس باشید.

برچسب ها

1 thought on “ریلکس شو – برنامه اندرویدی سلامت روان”

  1. سلام دوست عزیز خسته نباشد و همچنین خسته نباشید به تیم پر تلاش ریلکس شو برنامه ی فوق العاده خوبیه مرسی از زحمتتون و رایگان گذاشتنش من این برنامه رو حقیقتا به خیلی ها معرفی کردم و کمترین حمایتی بود که تونستم انجام بدم
    خیلی وقته از برنامه استفاده میکردم اما من حدود چند ماهی برنامه رو نداشتم به خاطر اینکه پاک شد و بعدش که نصب کردم ورژن جدید تر رو میبینم لیست مناظر و بعضی صدای های طبیعی نمیاد برام
    لطفا میشه درستش کنید تا از مناظر و صداها ی بخش های دیگه مثل مزرعه و اقیانوس هم بشه استفاده کرد این ها برای من‌نمیادمرسی ازتون امیدوارم حل بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close