اخبار برنامه ریلکس شواسترساضطرابافسردگیافکار ناخواستهبرنامه ریلکس شوبی خوابیداستان های کوتاهسلامتفوبیامثبت اندیشیوسواس فکری اجباری

دانلود ورژن جدید ریلکس شو از گوگل پلی

جهت دانلود ورژن جدید برنامه اینجا کلیک کنید.

ورژن جدید برنامه ریلکس شو در گوگل پلی منتشر شد و می توانید هم اکنون اقدام به دانلود آن کنید. دقت داشته باشید ورژن جدید متفاوت از ورژن قدیمی است و بر روی نسخه قدیمی بروزرسانی نمی شود و به طور مجزا نصب خواهد شد. بسیاری از مقالات و بخش های ورژن قدیمی در ورژن جدید در دسترس نخواهد بود از همین رو می توانید در صورت تمایل هر دو ورژن را بر روی گوشی داشته باشید. ورژن جدید برنامه از سه زبان فارسی ، انگلیسی و ایتالیایی پشتیبانی می کند. تمرکز اصلی برنامه بر روی موزیک مدیتیشن و به طور کلی موزیک های آرامش بخش برای استفاده در زمان مدیتیشن ، یوگا ، کار و درس می باشد که می تواند برای رفع استرس و اضطراب ، تنقس عمیق ، تمرکز و رسیدن به آرامش به کار گرفته شود.

تکنیک های تنفسی بخش جدید برنامه می باشند که شامل چندین تکتیک پرطرفدار تمرین تنفس است ، همچنین می توانید تمرین تنفس با بازه زمانی های دلخواه خود را بسازید.

بخش صداهای طبیعت نسخه جدیدی از بخش صداهای ورژن قدیمی است و مشکل ناسازگار بودن بر روی برخی گوشی ها در ورژن جدید برطرف شده است.

جهت دانلود ورژن جدید برنامه اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close